مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» چگونه می توانم محیط خود را در زمستان زیبا کنم؟

چگونه می توانم محیط خود را در زمستان زیبا کنم؟

6 راه برای تازه کردن فضای زندگی در فضای باز برای زمستان

یاد بگیرید که چگونه ایوان ها، پاسیوها را در ماه های سرد سال زیبا کنید ، پس از رسیدن زمستان، فضاهای بیرونی می توانند کمی خالی به نظر برسند. به وفور گیاهان پر از گل و لوازم جانبی فضای باز مانند گلدانهای گل وجود ندارد که ایوان ها، پاسیوها و عرشه ها را در بقیه ایام سرد سال زیباتر کنند. اما همچنان می‌توانید به فضای بیرونی خود با دقت نگاه کنید.

ایده ها را برای طراوت بخشیدن به فضاهای بیرونی خود در نظر بگیرید. تصمیم بگیرید که هر گیاه در کجای حیاط یا بالکن بهتر رشد میکند و میتواند سرما و یخ زدگی یا بارش برف را تحمل کند . شما با سلیقه خود میتوانید سردترین روز های زمستانی را به فضای گرم تابستانی تبدیل کنید و از زیبایی زمستان در این فضا لذت ببرید و از فضای باز بالکن و محیط بیرونی خانه حداکثر استفاده را ببرید و یا با نصب دیوار های نایلونی یا شیشه ای یک پاسیو کوچک زمستانی درست کنید و در حالیکه گل های زیبای خود را در آنجا قرار میدهید .از دیدن منظره زمستانی بیرون هم لذت ببرید و کمک میکند که گیاهان شما از سرما و رطوبت هوا در امان باشند.

 ورودی خانه را میتوانید با گلدانهایی از تاج گل های هماهنگ و یک گلدسته فضای زیبا و دلپذیری ایجاد می کند. یک جفت درخت همیشه سبز، همراه با گیاهان گلدانی کوچکتردر حالی که فانوس های چوبی در یک روز زمستانی نت روشنی را اضافه می کنند. 

نکته: ظروف فضای باز را در مناطق سرد و زمستانی عاقلانه انتخاب کنید. ظروف سفالی و چینی در هوای سرد مستعد ترک خوردن هستند. فلز، چوب، فایبرگلاس، رزین و بتن برای شرایط زمستانی بهتر هستند.

روشن کردن شب های زمستانی برای مقابله با روزهای تاریک و شب های طولانی زمستان، نور فضای باز خود را افزایش دهید. چراغ‌های برقی، باتری‌دار یا خورشیدی می‌توانند فضای تاریک دیگری را به یک مکان جذاب تبدیل کنند. 

چگونه بفهمیم افسردگی داریم؟ مطلب مرتبط چگونه بفهمیم افسردگی داریم؟

برای ایوان سرپوشیده، پاسیو یا عرشه، اضافه کردن یک لوستر را برای روشن کردن فضا در نظر بگیرید. (شما می خواهید در این پروژه با یک برقکار کار کنید.) لوازم جانبی را با سبک خود مطابقت دهید، خواه مدرن باشد، سنتی یا حتی یک طرح روستایی با شاخه ها و لامپ ها.


فانوس ها و چراغ های طوفان را در سراسر فضای خود قرار دهید. وسایلی را انتخاب کنید که متناسب با سبک شخصی شما باشد، مطمئن شوید که می توانند باران، برف و هوای یخبندان را تحمل کنند - یا برنامه ریزی کنید که آنها را در صورت عدم استفاده به داخل بیاورید. هم فانوس هایی که با باتری کار می کنند و هم فانوس هایی که با شمع کار می کنند، انتخاب های خوبی هستند. اگر از شمع استفاده می کنید، مطمئن شوید که در یک نقطه ثابت و مطمئن قرار دارند و هرگز بدون مراقبت رها نمی شوند. با هزینه کم میتوانید با چراغ‌های ریسه‌ای فضای بیرونی را زیباتر کنید. در زمان ساعات شب از نور ملایم و فضای آرامش بخش ایجاد شده، یک شب خوب را سپری کنید. از چراغ‌های رشته‌ای که با پیچاندن آن‌ها در اطراف ستون‌ها یا رد کردن آن‌ها از میان گیاهان به سطح بعدی ببرید. آنها یک نقطه روشن در چشم انداز زمستانی شما ایجاد می کنند و حس شادی را به شما می بخشند.

ایوان‌ها، پاسیوها و عرشه‌ها را با یک یا دو فرش در فضای باز گرم کنید. یک فرش کوچک در جلوی یک صندلی یا نیمکت، نشانه ای مناسب برای تغییر فصل است. یا از فرش بزرگتری استفاده کنید که بیشتر فضا را بپوشاند و از ورود خاک، لجن و برف به داخل خانه جلوگیری کند.

فرم ارسال نظر

  ساخت وبلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر مشاهده